Blog Theme by PHP Website

Yhteystieto

Sijainti:
Hallituksen varsinaisjäsen
Osoite:
Helsinki
Uusimaa
Sähköposti:
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Lisätiedot

Lisätiedot:

- Hallituksen jäsenä 29.5.2005 - 31.12.2020 ja 1.1.2021 - 31.12.2021
- Varapuheenjohtajana 3.8.2014 - 31.12.2014, 1.1.1015 - 31.12.2015, 1.1.2018 - 31.12.2018 ja 1.1.2019 - 31.12.2019